Опасно дърво в двора на СУ "Васил Левски"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Опасно дърво в двора на СУ "Васил Левски".
За това сигнализира в редакцията ни притеснен русенец. Читателят ни изпрати снимки, на които се вижда дърво в двора на школото /откъм Кауфланд/, от което е надвиснал голям счупен клон. Под него се движат непрекъснато деца, родители и учители.
"Трябва ли да леем сълзи, когато можем да вземем мерки?", пита гражданинът.
Надяваме се, че ръководството на училището ще реагира бързо и ще предотврати възникването на инциденти.


























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат