Пенсионери искат да съдят правителството на Бойко Борисов
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Това е недопустима дискриминация!
1 200 пенсионери от София обявиха, че може да съдят правителството на Бойко Борисов у нас и в Европейския съд.
Хората са възмутени, че процентната индексация на заплатите на държавните служители влиза в сила от 1 януари, а процентното увеличение на пенсиите с половин година по-късно – от 1 юли.
„Това е недопустима дискриминация!“, заявяват пенсионерите от „Съюз на пенсионерите – 2004 Обединени“ в нарочен призив, отправен към всички български пенсионери.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия