Мъж падна от новостроящата се сграда, загина на място

0
След като е паднал, върху него се е стоварил стъклопакет от сградата /снимката е илюстративна/
След като е паднал, върху него се е стоварил стъклопакет от сградата /снимката е илюстративна/

63-годишен работник загина при трудова злополука в Разложко, съобщава Дарик.

Той е паднал от третия етаж на новостроящ се СПА комплекс край село Баня, община Разлог около 14.20 часа.

След като е паднал, върху него се е стоварил стъклопакет от сградата.

Мъжът е загинал на място.

Източник: DarikNews
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари