Бойко Борисов: Строежът на „Хемус“ заслужава да се снима от Discovery
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

"Заслужава си в Discovery, тия предавания, където са за строежите, да го видят този строеж“.
Това заяви премиерът Бойко Борисов по време на инспекция на строежа на автомагистралата край Плевен, обяснявайки колко трудно е изграждането на трасето.
„Уникално съоръжение. Не може да си представите какво правят българските строители от цялата страна. После по тунела и моста ще се минава за 10 секунди. Като се каже Дунавска равнина и хората мислят, че е равна. А то, идете да видите какво е. Кажете на младите хора тук какво се прави“, каза още Борисов пред хората от региона.
По думите му причината до момента АМ „Хемус“ да не е изградена е заради трудния терен.
"Ноември края ще пуснем отсечката от Търговище за Варна", каза още премиерът.
„Хубаво е да прожектират филмчета, демокрация е“, коментира Борисов по повод прожекциите на кратки видеа, които се излъчат всяка вечер на антиправителствените протести.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%