0
Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден:
- Ние - казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме "иш бин".
- А пък ние - гордо заявил българинът - пишем "какво", а произнасяме "Ъ".
Най-четени вицове тази седмица
-
– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?– Тайна......
| Харесвания: 0 | Посещения: 73 | Коментари: 0


















