0
- Докторе, в депресия съм.
- Най-доброто лекарство за това е да се потопите изцяло в работата си.
- Ама, докторе, аз бъркам бетон...
Най-четени вицове тази седмица
-
– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?– Тайна......
| Харесвания: 0 | Посещения: 73 | Коментари: 0


















