Учениците в Пловдив излизат в грипна ваканция
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
0

От утре учениците в Пловдив излизат в грипна ваканция.
Тя се слива с междусрочната - 5 февруари, и занятията ще бъдат подновени в четвъртък идната седмица.
Решението се взема заради увеличаващия се брой отсъстващи деца в класните стаи.
Във ваканция вече бяха и учениците в Хисар, Куклен, Карлово и Сопот.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!






















Още 3 милиона евро за завършването на улица „Потсдам“
Още 3 милиона евро за завършването на улица „Потсдам“
Асен Василев: Руският патриарх е служител на КГБ
Още 3 милиона евро за завършването на улица „Потсдам“
Водата в Русе скача над четири евро