Треньорът на Лудогорец е приет в УМБАЛ "Медика" - Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Старши треньорът на "Лудогорец" Павел Върба бе приет в болница.
В сряда след обяд заради съдов проблем чешкият специалист бе прегледан в спешното отделение на разградската болница. Впоследствие Върба бе транспортиран със специализирана линейка до Русе, където беше хоспитализиран в местната клиника "Медика".
В момента Павел Върба се чувства добре, като лекарите полагат необходимите грижи за подобряване на състоянието му. "Лудогорец" благодари на лекарите, оказали първа помощ на Върба и поели грижите за неговото лечение.
Клубът осигурява най-доброто необходимо за бързото му възстановяване и връщане при отбора, написаха от клуба
























ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“