Глобиха дядо 16 000 лева за домашна ракия
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
0
Великотърновски жител попада под ударите на закона
Великотърновски жител попада под ударите на закона заради 1790 литра ракия
Глоба за 16 хиляди лева за варене на домашна ракия. Агенция "Митници", полиция, прокуратура и съд се занимават две години с 81-годишния дядо Христо от великотърновското село Водолей. Сагата още не е приключила, а възрастният човек не може да плати глобата си.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!























Измериха съпротивлението на асфалта на автомагистрала...
КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Къде спира токът в област Русе на 23 юни 2026
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Системно източване превръща езерото Текето в блато