0
- Тате, искам да се запиша на балет.
- Недей, сине, това е много болезнено изкуство.
- Защо?
- Защото, ще ти счупя краченцата!
Най-четени вицове тази седмица
-
– Мила, защо си гола?– Ами нямам какво да облека...–...
| Харесвания: 0 | Посещения: 65 | Коментари: 0


















