Макрон: Мирът няма да бъде постигнат с "унижение" на Русия

3
Френският президент заяви, че трябва да се постигне примирие чрез преговори
Френският президент заяви, че трябва да се постигне примирие чрез преговори

Френският президент заяви, че трябва да се постигне примирие чрез преговори

Френският президент Еманюел Макрон заяви, че Русия и Украйна ще трябва да постигнат примирие чрез преговори и че на усилията за мир няма да бъде от полза "унижение" на Русия, предаде БГНЕС.

"Утре ще трябва да градим мир, нека никога не забравяме това", каза той пред репортери. "Ще трябва да направим това с Украйна и Русия около масата. Условията на дискусията и преговорите ще бъдат определени от Украйна и Русия, но това няма да стане чрез изключване на едни от други, нито дори чрез тяхното унижение." 

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Наближава Нова година.

Най-хубавият подарък за свекървата е да върнете сина ѝ!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари