Работник загина в Сандански
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

В арматурен цех се е срутило желязо, което е затиснало мъжа
56-годишен мъж e загинал в петък вечерта след трудова злополука град Сандански, съобщава БГНЕС.
Към 22:00 часа в арматурен цех се е срутило желязо. 56-годишият работник е бил отдолу, вследствие на удара е загинал на място.
След извършения оглед от РУП-Сандански, към 3 ч. след полунощ загиналият е транспортиран за аутопсия от съдебен лекар в МБАЛ - Благоевград.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК