Потоп в Загреб
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Силна буря причини наводнения в хърватската столица Загреб снощи.
Огромните количества вода доведоха до пълен колапс пътното движение в центъра на града, пише хърватското издание "Ютарни лист", предаде ДПА.
Пешеходците си проправяха път, газейки в дълбока до коленете вода, автомобили закъсаха по наводнените пътища, движението на трамваите беше спряно, предава БТА.
Пожарната служба беше претоварена от стотици сигнали и работи без прекъсване. Много граждани се обадиха заради наводнени мазета.
Пожарникарите призоваха за търпение: "Не можем да изпомпаме всеки литър незабавно", обясни пожарната служба, цитирана от местни медии.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“