Кола уби пешеходец на столичен булевард
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Мъж на средна възраст почина, след като бе пометен от преминаващ автомобил в София.
Инцидентът стана малко преди 15 часа днес на бул. „Сливница”, малко преди Лъвов мост, съобщи БЛИЦ.
Мъжът е пресичал пътното платно, когато е бил ударен от автомобил. От удара той е изхвърчал и се е приземил на метри от сблъсъка. Издъхнал е на място. На място е изпратен екип на полицията, който извършва в момента оглед.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК