Какво може да е довело до трагедията на магистрала „Струма”

1
„Обикновено пътните инциденти не са само следствие от самата пътна инфраструктура”, каза Олег Асенов
„Обикновено пътните инциденти не са само следствие от самата пътна инфраструктура”, каза Олег Асенов Видео: NOVA

"Трябва да се проведи в колко часа автобусът е влязъл в България и да се изчисли с каква скорост се е движел", каза бившият директор на АПИ Олег Асенов

„Обикновено пътните инциденти не са само следствие от самата пътна инфраструктура”. Това заяви бившият директор на АПИ Олег Асенов пред NOVA. По думите му трябва да се проведи в колко часа автобусът е влязъл в България и да се изчисли с каква скорост се е движел.

„Това е автобус, минал 350 километра за по-малко от 4 часа. И да не сме големи математици, пак можем да преценим каква е средната скорост на автобуса, през нощта, при усложнена от валежа обстановка”, каза Олег Асенов.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари