Ето какво може да направи един идиот със стол
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
Зрител на Нова телевизия изпрати клип, на който се вижда как човек, седнал на сол, се вози по средата на път. През това време около него минават коли.
След това мъжът става от стола и започва да го бута по пътното платно, видимо несмущаващ се от движението около него.
Не е ясно къде е заснето видеото. Единственото, което е оставил като коментар, е: "Няма нужда от коментар”.
Оставяме на вас да коментирате на какво се дължи постъпката на ексцентрика.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...