Друго си е да ти мекичко!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Зима е, студено е, а едно от най-големите предизвикателства за шофьорите, освен чистенето на колата, е хващането на волана.
Понякога кормилото е толкова студено, че все едно човек хваща лед. Находчиви шофьори обаче са намерили цаката на това неудобство. Една от тях е заснета и в София, а нейна снимка обикаля социалните мрежи, пише Блиц.
Момичето, явно е проявило въображение, тъй като воланът ѝ е не само пухкав, но и не е леден.
Веднага под снимката заваляха коментари и харесвания. Някои от потребителите се шегуват, че е възможно девойката да е свалила пуха от якето си, други пък подозират, че е намотала шала си. Трети коментари пък директно дават реклама как да се сдобиете и вие с подобен волан.
























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие