Бавят лечение на болни от Хепатит С
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0
Болни от Хепатит С на протест пред Здравната каса.
Пациентите настояват държавата да изпълни ангажимента си за адекватно лечение, информира Нова телевизия.
По неофициални данни пациентите със забавено лечение са 440. По официални данни такива няма.
Според информация на Здравната каса до 500 души са кандидатствали за лечение, 260 случая са разгледани, 220 вече се лекуват, останалите са отложени заради липсващи изследвания.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат