България смаза Куба с 3:0

1
Мъжкият национален отбор на България по волейбол постигна шеста победа в Световната лига

Мъжкият национален отбор на България по волейбол постигна шеста победа в Световната лига. Възпитаниците на селекционера Пламен Константинов победиха Куба с 3:0 гейма (25:23, 25:16, 26:24) в първата среща между двата отбора от петия кръг на най-комерсиалния волейболен турнир, предаде "Фокус".

В реконструрината зала "Конгресна" на Двореца на културата и спорта във Варна националите записаха трети успех над кубинците през тази година след двете победи като гости с по 3:1 гейма преди три седмици.

Кубинците на практика няма за какво да играят освен за своята чест и престиж, след като имат само 3 победи и 8 загуби до момента.

Лидер в групата е отборът на Канада с 22 точки от 11 мача, втори е отборът на Аржентина с 16 точи от 9 мача и България с 15 точки също от 9 мача.

Моногамна жена - това е жена, която съсипва живота само на един мъж.