Ако възразиш на "Топлофикация", дълг от 100 лева става 1483 лева
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0
"Всеки, който поиска, може да си създаде арбитражен съд".
Това заяви за "Здравей, България" омбудсманът Мая Манолова по повод прийомите на фирмите, които събират дългове.
"Дружество монополист продава свои малки дългове на колектор на безценица, защото те са погасени по давност. Колекторът си създава арбитражен съд. Няма никакви правила за това. Аз и вие можем да си създадем Върховен телевизионен съд на територията на Нова телевизия и да си правораздаваме", поясни Манолова, като допълни, че "това е поредната злоупотреба с права в България".
Относно заплахите за убийство към премиера Бойко Борисов и депутата Делян Пеевски тя коментира:
"Министрите, политиците и депутатите са в състояние да се защитават сами. Но ако някой от тях се обърне към мен, ще го защитя".























Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта