0
От както се помня, аз нося само Маркови дрехи. По-големия ми брат се казва Марко…
Най-четени вицове тази седмица
-
– Мила, защо си гола?– Ами нямам какво да облека...–...
| Харесвания: 0 | Посещения: 65 | Коментари: 0


















