Жена върна забравена чанта с пари и златни накити
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Жена от Нова Загора намери и върна забравена чанта с 3000 евро и златни накити, съобщиха от областната дирекция на МВР в Сливен.
Случаят е от 28 септември, когато 43-годишна жена е забравила дамската си чанта на детска площадка, където е била с внучето си. Час по-късно тя е отишла в полицията да съобщи за загубата, където в същото време полицаите описвали съдържанието на чантата и се опитвали да установят собствеността й.
Чантата е била намерена и предадена от жена на 71 години от града. Възрастната жена е майка на полицейски служител от районното управление в града и веднага я занесла там, за да намерят собственика й.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК