Жена пострада след инцидент с газова бутилка в село Ореш

0
Тя е настанена за лечение в специализирана клиника в Русе
Тя е настанена за лечение в специализирана клиника в Русе

70- годишна жена от с. Ореш е пострадала при инцидент в дома си, съобщиха от ОДМВР - Велико Търново.

Тази сутрин около 06:30 ч. при неправилно ползване на газова бутилка за битови нужди жената е получила изгаряния в областта на горни и долни крайници.

Тя е настанена за лечение в специализирана клиника в Русе.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари