Започна да ми крещи, аз се уплаших и го убих!
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Млада жена, обвинена, че е убила бившия си приятел, направи пълни самопризнания пред съда и поиска делото срещу нея да се гледа по съкратената процедура, информира 24 часа.
20-годишната Гьокчан е обвинена, че на 11 май миналата година е убила с 1 удар с нож в гърдите 20-годишния Бекир в района на кърджалийското село Широко поле.
"Не съм искала да го убия. Започна да ми крещи и аз си уплаших", заяви Гьокчан пред съда.
От прочетения обвинителен акт стана ясно, че след като Гьокчан и Бекир са приключили връзката си, те продължили да се срещат.
Бекир твърдял, че разполага с видеоклип, на койта Гьокчан е гола и я изнудвал.
18 г. затвор за Гьокчан поиска току-що зам.-окръжният прокурор Димитрина Делчева. Обвинието срещу младата жена е по чл. 116 от НК - предумишлено убийство.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...