Загиналият на магистрала "Тракия" остави 9-годишно сираче
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Загиналият миналата сутрин, в тежката катастрофа между магистрала Тракия и село Стряма, оставя 9-годишно момченце и съпруга, съобщава TrafficNews.
Стоян Козарски /37/ имал няколко буса, с които е превозвал работници до заводите край Пловдив. Мъжът живее със съпругата си и детето в Кричим. Той често извършвал курсове до Гърция и Турция. Жена му Ева, също работи в семейния бизнес. Тя карала бус от Кричим към Устина.
В малкия град ги познавали, като тихо и щастливо семейство. Хората все още не могат да си обяснят как се е случил нелепият инцидент. Всички описват Стоян като кротък и работлив мъж, обичащ семейството си.
Припомняме, че микробусът на Стоян се е обърнал в крайпътна нива в участъка между АМ „Тракия” и село Стряма. Сигналът за катастрофата е подаден на телефон 112 в 8,50 часа.
Насочените незабавно натам екипи на полицията и Спешна медицинска помощ установили, че водачът, на 37 години от Кричим, е починал.






















Бавят премахването на незаконните постройки в местността...
Военният министър не вижда заплаха в самолетите на САЩ
9-годишно българче стана световен шампион по скоростна...
Липсва финансиране за цялостен ремонт на подлеза на...
Кондуктор удари жена с касов апарат