Улиците между главната и Пантеона са в много лошо състояние
- Автор: Alexander Kartchinski
- Коментари: 0
До г-н Кмета,
Уличките, които се намират в квартала между главната и Пантеона, са в доста лошо състояние. Искрено се надявам да се преасфалтират, вместо да се закърпят (въпреки че и на това ще съм доволен). Снимката е на улица Коледница, но в подобно състояние са и съседните малки улици в същия квартал:
- Димитър Атанасов-Русчуклийчето
- Болярска
- Зайчар
- Брезник
- Гурголят
Очаква ли се скоро да обърне внимание на улиците в този квартал?
Благодаря!
























Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите