Улица "Доростол" е под вода
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 6
Наш читател ни изпрати снимки, на които се вижда, че една от големите улици в квартал "Възраждане" е под вода.
Причината, която той изтъква е авария на ВиК - Русе.
Още не е започнала, както се казва "голямата зима" и седмица, през седмица някой квартал "пропищява" от авария или на ВиК или на Топлофикация. Хората се налага да стоят или без вода и парно, или и без двете....
Чудим се какво ще бъде, като падне снега?!
Ето какво споделя още нашия читател:
"ВиК Русе - ул. "Доростол".
Големи претенции, дефакто нула!
Кой ще плати изгубената питейна вода?"



























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК