Турски тир влезе в насрещното и премаза млада жена
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

27-годишна жена е загинала при катастрофа на главен път I-7, в близост до Каравеловското ханче, за която информирахме по-рано.
Информацията е на Татяна Павлова, говорителят на ОД на МВР в Ямбол за радио „Фокус”-Сливен. Катастрофата е станала, след като задната част на прикачено ремарке на тир с турска регистрация, движещ се в посока Елхово, при десен завой навлиза в насрещната лента и блъска лекия автомобил на жената.
Жертвата е пътувала сама, а смъртта й е настъпила по време на жестокия удар. Пробата за алкохол на водача на товарния автомобил е отрицателна.
На местопроизшествието се извършват процесуално-следствени действия. Продължава работата по изясняване на обстоятелствата около инцидента. Движението на моторни превозни средства в участъка се подпомага от полицейски екипи.




















Крум Зарков: Разделяме пътищата си с Румен Радев
Стачка блокира градския транспорт в Русе
Асен Василев: Идва хаос без удължителен бюджет
Започват спешен ремонт на повдигнато кръстовището до Халите
Започват спешен ремонт на повдигнато кръстовището до Халите