Снегорини с вдигнати гребла в Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 4

Зимата определено ни изненада и тази година.
Всички ресурси и машини бяха впрегнати в почистването на града, но резултатите не бяха блестящи. Няколко дена зима и Русе се оказа тоново в снежен капан.
Главните булеврди се почистват от време на време, но повечето хора ни алармират за движението на снегорини с вдигнати гребла. Изглежда, че техниката е крайно недостъчна за справянето със зимните неволи, но това е отговорност на Община Русе.
Лоша зима ни натисна и пак видяхме, че царя е гол. Да идва пролетта по-скоро, че тя остана единственото за русенци.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%