Ще се опитаме да надлъжем ЦСКА, а не да ги надиграем

0
Надявам се с тренировките да синхронизираме състава
Надявам се с тренировките да синхронизираме състава Видео: Диема спорт

"За мача с ЦСКА ще си починем един-два дни, ще се опитаме да ги надлъжем, а не да ги надиграем".

Това каза наставникът на „ДунавМалин Орачев за предстоящия двубоя с „червените“, след успеха на тима над Ботев Враца с 3:1 в двубой от втория кръг на Първа лига

Надявам се с тренировките да синхронизираме състава и да подобрим още играта на отбора, каза още Орачев

Той определи победата като много важна, която ще допринесе за подобряване на самочувствието на отбора.

Много важна победа за нас, желаехме много повече победата, достигнахме до два гола, бяхме по-агресивни през втората част, с работа се надявам да подобрим още играта. Според съперника и терена определяме тактиката, Станоев беше наказан, представихме се добре, за което се радвам. Имаше и тежките моменти, имахме добри ситуации да затворим мача при 2:0, с Витоша също имаше ситуации, който отбелязва голове, той печели“, каза Орачев.

Ще се стремим да играем нападателно, трябва да реализираме, не може само да се браним и да играем на контраатаки, радвам се, че тези момчета играят добре (Ахмедов и Балджийски).

Всички фенове искат отборите им да бият. Имаме много нови момчета и още спойката не се е получила. Феновете могат да викат каквото си пожелаят”, каза наставникът на „Дунав“ по отношение негативните отзиви на част от привържениците на отбора за негова работа.