Баскетболистите от "Дунав" извоюваха победа над "Доростол"

3
Старшата възраст на "Доростол" загубиха драматично от силния отбор на СКБ "Дунав Русе 2016" Снимка: Facebook

Вчера в Силистра в зала "Дръстър" силистренци загубиха с минималното 64:65.

Първата част завърши при 16:17 при равностойна игра. През втората част момчетата от Силистра успяха да вземат преднина след 21:14. Третта част бе за гостите, които я взеха с 21:12. В последната част се разигра истинска драма, след като само малшанса не позволи на Доростол да се поздрави с победа. Силистренци имаха 10 секунди преди края на мача да достигнат до кош, като губиха само с 1 точка, но не успяха да пробият силната отбрана на гостите.

"Големи! Биткаджии! Характери,калени в много тежки и стресови мачове!

Спечелихме поредния такъв.

Доростол - Дунав 64:65!

Затвърдихме първото си място в Елитна група "Изток" за юноши до 19 г.

По този начин си осигурихме домакински мачове срещу основните ни конкуренти - Черно море Тича и Доростол при третото завъртане от редовния сезон!

Чудесно свършена работа и от младия ни треньор - Николай Николов!