Русенци живеят без ток вече три дни
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Стотина жители на местността „Студен кладенец“ в Русе вече трети ден стоят без ток.
От електроразпределителното дружество им отговорили, че би трябвало сами да се погрижат за отстраняването на аварията, тъй като трафопостът бил техен. Имало и вариант, ако бъдат отпуснати средства, ремонтът да се извърши от техници на енергото.
Освен че са без ток, днес цял ден хората останаха и без хранителни продукти, тъй като снегорин, който е разчиствал шосето, е затрупал единственият път към цялата местност. Хората недоволстват, че плащат данъци пък всяка година им се налага да викат фирма срещу заплащане да им разрине пътя.
























Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова
Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово