Русенци превзеха първите места в Кулинарната купа на България
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Сериозна окупация на първите места в надпреварата за Кулинарна купа на България са осигурили петимата русенски участници.
Възпитаниците на Професионалната гимназия по туризъм „Иван П. Павлов“ са заслужили първо, второ, трето и четвърто място в индивидуалната надпревара, както и първото място в отборното класиране, съобщава ТОП НОВИНИ.
Двамата най-добри кулинари Владимир Тодоров и Александър Тодоров, класирани съответно на първо и второ място са ученици на Дафинка Кънчева, която през миналата година бе отличена като учител на годината по туризъм в България.
Очаква се утре призьорите да бъдат официално посрещнати от учениците и учителите в училището.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат