Русенци надушиха нова отрова над града
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 5

Получихме няколко сигнала от различни райони в Русе, че цяла нощ се е чувствала някаква сладникава миризма, алармира briagnews.bg.
"Не е остра като на бакелит, "мека" е, но осезаема, като на валериан", описа русенец от централната част на града. Подобно описание дадоха и от района на "Охлюва".
От "Възраждане" обаче се обадиха, че там е имало остра задушлива миризма, особено около 3 часа сутринта.
От РИОСВ коментираха, че от сутринта хората са започнали да подават сигнали в Екоинспекцията, че в града мирише, обаждали са се хора от района на "Охлюва". Пратен е екип в Западна промишлена зона, инспекторите в момента извършват проверки.
По-късно през очакваме съобщение от Екоинспекцията.
Очаквайте подробности!
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...