Русе се обръща към президента за помощ
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 8

Русенската Фейсбук група "За чист въздух в Русе" с наброяващи над 4000 души членове, инициира петицията "Русе иска да диша", която да бъде изпратена до президента на Република България. Инициативата е поредния отчаян зов за помощ към властта с надеждата да се възпре редовното замърсяване на въздуха от химическите заводи в града.
Изготвената петиция има конкретни искания и всеки който желае може да я ПОДПИШЕ ТУК
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат