Протестиращите вече са пред парламента

2
Поводът за протеста днес е насилието на полицаи към протестиращи
Поводът за протеста днес е насилието на полицаи към протестиращи Снимка: Митьо Маринов / 24 часа

Протестът в София се премести пред Народното събрание.

В 18:40 ч протестиращите тръгнаха от Ларгото, където бяха блокирали движението, а сега коли не преминават по бул. "Цар Освободител", съобщи в.24 часа.

Поводът за протеста днес е насилието на полицаи към протестиращите вчера и по-конкретно видео, разпространено в социалните мрежи, на което се вижда как полицаи са съборили младеж на земята.

Протестиращите скандират: "Оставка" и "Мутрите вън".

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари