Протестиращите вече са пред парламента
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Протестът в София се премести пред Народното събрание.
В 18:40 ч протестиращите тръгнаха от Ларгото, където бяха блокирали движението, а сега коли не преминават по бул. "Цар Освободител", съобщи в.24 часа.
Поводът за протеста днес е насилието на полицаи към протестиращите вчера и по-конкретно видео, разпространено в социалните мрежи, на което се вижда как полицаи са съборили младеж на земята.
Протестиращите скандират: "Оставка" и "Мутрите вън".
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия