"Опел" изгоря в квартал "Възраждане"
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Сигнал за пожар на лек автомобил е вдигнал на крак огнеборците след 4 ч. тази сутрин.
Служители от Втора РСПБЗН - Русе с един пожарен автомобил са изпратени на сигнала на ул. "Борислав", уточниха от Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението".
При пристигане на екипа е установено, че гори двигателния отсек на "Опел". Унищожен е двигателния отсек.
Причината за пожара е пробив на изолация и късо съединение в електрическата инсталация. Пострадали няма.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат