Обръщение на Пенчо Милков към русенци
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 64

"Обръщам се към вас, провокиран от това, което виждам от кабинета си."
Това заяви кметът на Русе Пенчо Милков.
"Въпреки хубавото време, мисля, че трябва да останем по домовете си. Всички чухте здравните власти. Вместо това деца, родители, възрастни хора са по детските площадки, парковете и по центъра на града ни. Мисля че това не трябва да е така, за да останем здрави.
Русе до момента е пощаден от заболяването.
Можем да съхраним това така, ако останем у дома."
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...