Обръщение на Пенчо Милков към русенци

44
Провокиран съм от това, което виждам от кабинета си
Провокиран съм от това, което виждам от кабинета си

"Обръщам се към вас, провокиран от това, което виждам от кабинета си."

Това заяви кметът на Русе Пенчо Милков.

"Въпреки хубавото време, мисля, че трябва да останем по домовете си. Всички чухте здравните власти. Вместо това деца, родители, възрастни хора са по детските площадки, парковете и по центъра на града ни. Мисля че това не трябва да е така, за да останем здрави.

Русе до момента е пощаден от заболяването.

Можем да съхраним това така, ако останем у дома."

 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари