Обраха магазин в Бяла
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Полицаите от районното управление в Бяла разследват сигнал за кражба от търговски обект в града.
На 10 април в 08:34 часа в РУ - Бяла е подаден сигнал за извършена взломна кражба от магазин.
Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група и е извършен оглед на място. Установено е, че в търговския обект, смесен магазин, намиращ се на ул. "Васил Левски" в Бяла, е проникнато чрез счупване на стъкло и са откраднати бутилка уиски, различни видове колбаси, бира и сума пари - 50 лева в банкноти и 30 лева на монети.
Магазинът не е бил оборудван със сигналноохранителна техника.
По случая е образувано досъдебно производство.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия