Нови протести срещу високите цени на горивата
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Нови протести срещу високите цени на горивата се готвят в Добрич, Стара Загора, Бургас и Монтана днес и през уикенда.
В Добричка област ще протестират още тази вечер. Недоволните от цените на горивата ще се отправят към бензиностанциите в града, ще зареждат малки количества гориво, което ще плащат с жълти стотинки, информира bTV.
Трети поред протест срещу високите цени на горивата ще се проведе в Стара Загора, Бургас и Монтана в неделя.
През изминалата седмица в няколко града бяха организирани автошествия, блокирани бяха ключови пътища в страната. По този повод Антимонополната комисия започна проверка.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...