Над 300 геймъри на състезание в Русе
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 1
Над 300 геймъри от цялата страна си дават среща в Русенския университет по време на 6-ото издание на турнира по електронни спортове.
Състезанието предизвика небивал интерес сред зрители и гости, които запълниха голямата зала в „Канеф център”. Според организаторите всяка следваща година броят на участниците расте и все повече млади хора се впускат в надпреварата по електронни игри, предаде БНТ.
Освен победата в отделните игри, допълнителен стимул за геймърите представлява и надградният фонд, който тази година е осигурен от Русенския университет, и надхвърля 3000 лева.























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“