На Mарс ли живеем или в Русе?
- Автор: Иван Иванов
- Коментари: 0
14
С времето тези дупки стават все по-големи.
Интересното че Общината има складове които дава под наем, но пътя до тях е това състояние
До кога ще си трошим автомобилите Кмете?


























Швеция прехвана два руски изтребителя
Людмил Рангелов: Сърбия решава за екстрадицията на Стоян...
Проект за "умни светофари" се провали в Русе
Деца и възрастни плетоха на открито пред Пантеона
Румен Петков: Когато човек обърка МВР с Народния театър,...