Монтират 7 термокамери на "Дунав мост"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 2

Седем термокамери ще бъдат монтирани на Граничния контролно-пропускателен пункт „Дунав мост“.
Това бе съобщено на брифинг в Русе с участието на областния управител Галин Григоров и директора на Регионалната здравна инспекция д-р Маргарита Николова.
Най-вероятно термокамерите ще заработят още през следващата седмица.
На пункта се предприемат всички необходими действия за недопускане на коронавирусна инфекция на територията на областта, увери Галин Григоров.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия