Монтират 7 термокамери на "Дунав мост"

1
Най-вероятно термокамерите ще заработят още през следващата седмица
Най-вероятно термокамерите ще заработят още през следващата седмица Снимка: БГНЕС

Седем термокамери ще бъдат монтирани на Граничния контролно-пропускателен пункт „Дунав мост“.

Това бе съобщено на брифинг в Русе с участието на областния управител Галин Григоров и директора на Регионалната здравна инспекция д-р Маргарита Николова.

Най-вероятно термокамерите ще заработят още през следващата седмица.

На пункта се предприемат всички необходими действия за недопускане на коронавирусна инфекция на територията на областта, увери Галин Григоров.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари