Момичетата ни от ФК "Дунав" на турнир по футбол във Велико Търново
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0
Днес момичетата от ФК "Дунав" пътуват за Велико Търново, където ще участват в турнир и ще изиграят първите си официални мачове.
С 22 момичета разполага на терена треньорът Огнян Цветанов. По думите му девойките тренират сериозно и имат желание за бъдещи победи.
Пламен Стоилов пожела на момичетата успех и им припомни, че най-важното в тяхната възраст е учението.
„Спортът си е спорт, но трябва и да сте отличници, да имате винаги високи цели“, каза още кандидатът за кмет.




























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие