Машинист изпадна от влак, карат го спешно в болницата
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Машинист е паднал от влак в Карнобат.
Сигнал за инцидента е подаден вчера по обяд в Районното управление в града. Инцидентът е станал при извършване на маневра за закачане на влакова композиция, информира Дарик.
Тогава от кабината на машинистите паднал 44-годишен мъж от Варна, който е машинист.
Първа помощ му е оказал неговият помощник, който се обадил на тел. 112 за инцидента.
Пострадалият е откаран в УМБАЛ – Бургас. Установено, е че вследствие на падането получил черепно-мозъчна травма, контузия на главата и сътресение на мозъка, но е без опасност за живота.
Мъжът отказал да бъде хоспитализиран и напуснал болницата.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“