Лудогорец се бръква с 2 милиона евро за колумбиец
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Лудогорец е готов да плати 2 милиона евро за колумбийския национал Гийермо Селис, твърди португалското издание "О Жого", цитирано от БЛИЦ.
Халфът на Хуниор в момента е част тима на Колумбия на Копа Америка.
Разградчани искат да се подсилят с 23-годишния полузащитник, който е смятан за един от големите таланти на Колумбия. Той е юноша на Баранкила, а от 2012 година играе за Хуниор. Има мачове за всички национални гарнитури на страната си.
Конкуренция на Лудогорец за Селис прави португалския Брага.
Ако трансферът стане факт Селис ще бъде третия чужденец в селекцията на Лудогорец това лято. Преди него разградчани подписаха с Игор Пластун и Густаво Кампаняро.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...