Квартет "Динамик" ще свири под залязващото слънце на крепостта "Червен"

0
Входът е 5 лв. Билети могат да се купуват на място преди събитието.
Входът е 5 лв. Билети могат да се купуват на място преди събитието. Снимка: РИМ Русе

На 25 юли (събота) от 19:00 ч. струнен квартет „Динамик“ ще зарадва почитателите на акустичната музика с изпълнение в Замъка на Средновековния Червен

Това съобщават от пресцентъра на Регионалния исторически музей в Русе. Младите музиканти от квартет „Динамик“ са възпитаници на Русенското музикално училище, а в последствие и на Музикалната Академия в София. Представят богат музикално-стилов репертоар от класическа до съвременна музика.

Музикалното събитие се случва по инициатива и с щедрата подкрепа на г-жа Велислава Гочкова. Събраните средства ще бъдат използвани за провеждането на фестивал с исторически възстановки в пределите на Червен – знаково събитие за средновековната крепост с повече от десетилетна история, чието организиране през месец май 2020 г. беше възпрепятствано от пандемията COVID-19.

 Входът е 5 лв. Билети могат да се купуват на място преди събитието.

Заповядайте на 25 юли (събота) по залез в Червенската крепост, за да се насладите на акустичните изпълнения на квартет „Динамик“ сред красотата на наследството на Средновековието!

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Кире, знаеш ли какво е това - денем лае, а нощем плува?

- Не. Какво е?

- Ченето на тъщата ...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари