Кръстиха първото бебе в Пловдив на Бойко Борисов
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Името на министър-председателя Бойко Борисов избра за третата си рожба 20-годишната Златка Кирова от Пловдив. Нейният син е проплакал точно в 00,00 ч. на 1 януари в АГ клиника "Весела". Медицинският екип се принудил обаче да го запише в 00,01 ч., тъй като системата не искала да регистрира четири еднакви цифри.
"Кръстих го Бойко на премиера, дано да ни даде жилище", заяви майката пред "24 часа". С партньора й, с когото нямат брак, имат още две деца на 5 и 3 г. и живеят в незаконно построена колиба на брега на река Марица.
























Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното...
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки