Кмете, за пешеходците е "най-лесно"!
- Автор: Петрова
- Коментари: 2
Ето как се почиства снега в Русе.
Огромни камари сняг са изсипани от снегопочистващите фирми директно върху тротоара. По този път всеки ден минават деца, отиващи в училище "Възраждане". Принудени са да заобиколят голямата планина от сняг, за да се качат на тротоара, като преди това са ходили от единия, че на другия тротоар, за да се предпазят от минаващите коли.
Смятате ли, че е безопасно, Кмете? Така е не само за децата, а за всички нас, пешеходците. Така е не само до това училище, а навсякъде в града. Затова Ви уважаваме, Кмете!























Ренета Колева стана заместник-министър на околната среда
Учители готвят ефективна национална стачка
Слави Трифонов: Господин Демерджиев, няма да спра да Ви...
Четири града влизат в битка за „Евровизия“
Учители готвят ефективна национална стачка