Каква е обстановката на входовете и изходите на Русе?
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3
Трети ден от влизането в сила на контролирания достъп до областните градове.
От вчера на сайта на МВР има нова бланка, която работещите могат да ползват. Тя е доста по-облекчена и не се иска допълнителна заверка от работодател.
В момента на КПП на международен път Е-70 при Русе е спокойно. Колите се придвижват без големи закъснения и няма върнати, съобщава БНТ.
Все още има хора, които не знаят как да попълват новите декларации, но служителите на МВР им помагат на място.
След снеговалежа вчера ситуацията в областта се нормализира.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра